Lapės vestuvės logotipas

Winter wonderland

Aš nesumeluosiu, Ramunės pirmąjį laišką gavau lapkričio 27 d. Ne kokių 2016 metų, ne, 2017-ų, kai iki vestuvių buvo likęs kiek daugiau nei vienas mėnuo. Aš jums sakau – VIENAS VIENINTELIS MĖNUO. Viskas skambėjo taip: „2018 01 06 dieną planuojame vestuves, sakykite ar esate laisvi ir galime bendradarbiauti su Jumis?”. Tai kaip čia su žmonėm nebendradarbiausi, kai to laiko tik tiek belikę?! Bet viską spėjom. Viską, ką norėjom, gavom. Tik su sniegu nepakrito korta, nes pirminis winter wonderland stilistinis užmanymas to kaip ir reikalavo, galiausiai šventės dieną net jo niekas nepasigedo. Svarstėm apie sniego mašinų nuomą, bet gal priimkim tą lietuvišką žiemą, tokią, kokia ji yra, nes ne snaigės vestuvėse svarbiausia, o tai, kas vyksta tarp dviejų žmonių ir jų artimųjų.

Susidėliojo mums šventė nedidukė, bet labai jauki ir smagi. Kai kurie svečiai paltukus pasiėmė iš „Panama food garden” tik kitą dieną – šokiai buvo įsisukę kaip reikiant. Negalėtumėm įsivaizduoti šaunesnės 2018 metų vestuvių sezono pradžios. Ramune, Robertai, saldaus jums medaus. #Švarcaiforever!

O štai ir pirmosios nuotraukos.

 

Taip, va, viskas vyko. Ir mes šventę šventėm. Alus, midus liejosi. Už foto anonsą dėkojam SHOT BY LUKAS. Bet šiaip visa surinkta komanda dirbo iš peties ir lapiškos padėkos tikrai nusipelno:

Šventė vyko „Panama Food Garden”;

Už dekoro idėjų įgyvendinimą bei didžiulį kūrybinį indėlį didelis ačiū „Buketams”;

Už lemputes laiku ir kokybiškai, ir už visus kitus vyriškus darbus ačiū „Choco lemputėms”;

Šventę vedė Rolandas Mackevičius;

Muzika dalinos Vytautė Pupšytė ir Vytis Smolskas;

Gražuolį tortą iškepė „Tie kepėjai”;

Apšvietimu, garsu ir šokiais rūpinosi „Rootslive. Gyvos muzikos projektai”;

Šampano piramidę jaunųjų sutikimui pastatė šaunieji „Bar Masters”;

Spaudos darbus greitai, kūrybiškai ir kokybiškai atliko „Sugar letters”;

Nuostabias polėkštes iš lentynų ištraukė ir išnuomavo „Žana”.

Tikiuosi, nė vienų nepamiršau. O, jei pamiršau, tai tik todėl, kad naktis jau žiemos ir miegoti laikas. Pasakas baigiau. Sapnuokit ir svajokit. Iš to gimsta stebuklai…

 

Trumpų atostogų iškeliauju vasaros ieškoti, bet rašyti nebepamiršiu 😉

 

Lapė

SaveSave

SaveSave

SaveSave

SaveSave