Klausk Lapės

Pagaliau Lapė leis žmonėms žinoti, kokios gali būti vestuvės:) Visi, kas turi įdomių klausimų, susijusių su vestuvių planavimu, klauskite drąsiai ir Jums bus atsakyta. 🙂

Klausk Lapės

 

Patvirtinimas


Klausimai Lapei

Diana teiraujasi: Sveiki. Tai jūsų paslaugos kaip vestuvių planavimas kainuoja 2.5 k eurų, o tai čia kartu su koordinavimu ar tai dar plus 1000 kainuoja?

Gintarė rašo ir klausia: Laba diena, būčiau labai dėkinga už patarimą! Neapsisprendžiame, kada tinkamas laikas svečiams mums įteikti dovanas. Dienos eiga: Ceremonija Rotušėje, sšmpanas restoranelyje netoli rotušės, šiokia tokia dienos programa, o tada jau pirma svečiai atvažiuoja į vakarėlio vietą, o tada prisistato ir jaunavedžiai. Ar būtų geriau apsidovanoti per šampano pasibuvimą, iškart po ceremonijos, ar vakarėlio vietoje? Mes lyg linkstam prie pirmo varianto. Plius, dovanos pinigines, tai tiesiog vietoj padėję staliuką dovanoms, išvengtume tos tokios „eilės“, kažkaip gal viskas skoningiau vyktų… 🙂 Bet gal darome klaidą?.. Dėkui!

Labas vakaras, Noretume zinoti jusu teikiamu paslaugu kainorasti:) Laukiame atsakymo!

Rašo Ugnė: Laba diena, Lape 🙂 Planuojame vestuves šių metų Rugsėjo viduryje, radome gražią didelę pavėsinę ant ežero kranto (šalia sodybos), labai tikiuosi, kad pavyks surengti kuklias, bet stilingas „rustic“ stiliaus vestuves. Nors pavėsinė užsidengia tentais ir planuojame naudoti šildytuvus, jaudinuosi, kad vistiek gali būti vėsu. Gal pasidalintumėte trumpai savo patirtimi, ar yra tekę organizuoti šventes paviljonuose rudens metu, ar nesušalo svečiai ir su kokiais iššūkiais teko Jums susidurti 🙂 Būčiau dėkinga už bet kokį komentarą.

Danutei įdomu: Norėčiau paklausti, ar Jūs dirbat tik Vilniuje, ar ir į kitus kampelius važiuojat?

laba diena… reiketu patarimo, bu 6 poros, bet islydetuviu is namu nenoriu, asaros, liudesys visa kita… tai kaip man padaryti kad visi susirinktu prie baznycios, kas po ko eitu ir is kur isvaziuotu, as ir mano busimas vyras gyvenam atskirai

Sandra rašo: Sveika! Aciu už tinklaraisti, jis nuostabus…reiktu patarimo tokiu klausimeliu. planuoju vestyves be pamergiu tik su liudininkais, noreciau po banzycios pasiimti visus draugus, kuriu yra gerokai virs 30 pasivazinejimui/ pasifotkinimui limobusu. bet ziuriu, kad nebetilspim, o ir jau minia. Kadangi dalyvavau tokiose vestuves, kai vazinejom su jaunaisiais, man lb patiko kaip sveciui, tad galvoju ir manosiose turetu tai buti. dabar dvejones, ar ne per daug zmoniu, ar pavysk suvaldyti ir pan. ka manai?:)

Eglė klausia: Sveiki, noriu paklausti, ar vestuvių organizavimas lauko palapinėje/paviljone finansiškai atiseina pigiau, nei restorane, tiek pat, ar gali būti ir brangiau, turint omenyje, kad reikia rūpintis virtuve, stalais ir turbūt tualetais:) Taip pat klausimas – gal turite patirties vestuvių organizavime būtent paviljonuose ir gal turite informacijos, kur galima planuoti vietą jo pastatymui – ar tai, pvz., gali būti tiesiog graži vieta vidury lauko, miško ar pan. ar visgi tai turi būti privati teritorija? Būčiau labai dėkinga už atsakymą.

Sveiki, žinau, kad jūsų vestuvių planuotojos paslaugos ir aukso vertės patarimai kainuoja, bet aš turiu tik mažą tokį klausimėlį, į kurį, galbūt atrasite laiko atsakyti, nes esu visiškai pasimetusi ir net nelabai ir yra su kuo pasikonsultuot. Esmė ta, kad rudenį planuojam vestuves, žmonių bus daug (apie 60-65), mažint jau niekaip neišeina, nes visus tikrai norim matyti. esam pasirinkę dvi vietas Belvilis (prie Molėtų) ir Tonyresort. gal ką nors žinot apie šias dvi vietas? esmė ta, kad Belvilyje jei ten švestume vestuves, visas kompleksas būtų mūsų, ir niekas pašalinių asmenų neįleistų, tuo tarpu Tonyresort mes turėtume atskirą restorano salę, kur vyktų šventė, ir dalį terasos, tačiau kita terasos dalis ir apskritai visa komplekso teritorija būtų pilna kitų žmonių, poilsiautojų, svečių, todėl iškilo klausimas, gal truputį ne kokia mintis daryti vestuves, kur dar šalia būtų pašalinių žmonių, man pačiai tai gal kaip ir nieko, bet galbūt svečiam pasirodytų nei šis, nei tas?? Tonyresort mus kažkaip labiau traukia, bet tie žmonės atbaido, be to, čia būtų pigiau negu Belvilyje, kas irgi yra svarbu. kaip manot, ar labai maišytų tie pašaliniai žmonės, gal iš patirties kažkur panašiai teko dalyvauti? kitas klausimas, kuris domina: girdėjau, kad būna tokie kaip ir vestuvių koordinatoriai, kuriuos galima pasamdyti vestuvių dienai, ar vestuvių dienai ir dienai prieš, kurie padeda vestuvių dieną, kad viskas vyktų sklandžiai ir pan., gal ir lapės vestuvės teikia panašias koordinatorių paslaugas? kokia būtų kaina?

Indrė klausia: Laba diena! 🙂 Apie Jus suzinojau is Aistes ir Roberto, Rugsejo menesi Jus organizavot jiems vestuves. Visu pirma dideliausios pagyros Jums, nieko grazesnio neesu macius 🙂 O visu antra turiu klausimeli ar Jus tik vestuves planuojat ar butu imanoma ir krikstynoms pagalbos prasyt? 🙂

laba diena. norejau jusu paklaust kaip profesionales.gal zinote keleta geru foto ir video paslaugu komandas vestuvems? aciu is anksto. su pagarba,brigita ir airidas